Personal

Porträtt av Robin Bornehav

Robin Bornehav

Marknadschef

robin.bornehav@ifknorrkoping.se

011-21 55 01

Porträtt av Kaj Pettersson

Kaj Pettersson

Försäljning och marknad

kaj.pettersson@ifknorrkoping.se

011-21 55 20

Victor Thapper

Försäljning

victor.thapper@ifknorrkoping.se

070 - 300 89 07

"Bild kommer snart"

Erik Johansson

Kommunikation/marknad

erik.johansson@ifknorrkoping.se

0738041699

Mårten Jacobsson

Evenemangsansvarig

marten.jacobsson@ifknorrkoping.se

011-21 55 07

Porträtt av Stina Friberg

Stina Friberg

Försäljning och marknad (FÖRÄLDRALEDIG)

stina.friberg@ifknorrkoping.se

011-21 55 26

Mette Zmuda

Verksamhetsansvarig IFK Performance Center

Mette.zmuda@ifknorrkoping.se

011-470 75 33

Annonser