Personal

Anne-Lie Boman

Anne-Lie Boman

Försäljning- och marknadschef

anne-lie.boman@ifknorrkoping.se

011-21 55 01
0701-494840

Porträtt av Stina Friberg

Stina Friberg

Försäljning och marknad (FÖRÄLDRALEDIG)

stina.friberg@ifknorrkoping.se

011-21 55 26

Porträtt av Kaj Pettersson

Kaj Pettersson

Försäljning och marknad

kaj.pettersson@ifknorrkoping.se

011-21 55 20

Victor Thapper

Försäljning

victor.thapper@ifknorrkoping.se

0703-00 89 07

Porträtt av Robin Bornehav

Robin Bornehav

Media- och kommunikationsansvarig
Merchandiseansvarig

robin.bornehav@ifknorrkoping.se

011-21 55 10

Mårten Jacobsson

Evenemangsansvarig

marten.jacobsson@ifknorrkoping.se

011-21 55 07

Mette Zmuda

Tf Verksamhetsansvarig IFK Performance Center

Mette.zmuda@ifknorrkoping.se

011-470 75 33

Annonser