Personal

Porträtt av Jens Magnusson

Jens Magnusson

Klubbdirektör
VD Parken Event & Arena AB
VD IFK Performance Center AB
VD AB Norrköpings Idrottspark

jens.magnusson@ifknorrkoping.se

011-21 55 02

Anne-Lie Boman

Anne-Lie Boman

Försäljning- och marknadschef

anne-lie.boman@ifknorrkoping.se

011-21 55 01
0701-494840

Porträtt av Stina Friberg

Stina Friberg

Försäljning och marknad

stina.friberg@ifknorrkoping.se

011-21 55 26

Porträtt av Kaj Pettersson

Kaj Pettersson

Försäljning och marknad

kaj.pettersson@ifknorrkoping.se

011-21 55 20

Porträtt av Robin Bornehav

Robin Bornehav

Media- och kommunikationsansvarig
Merchandiseansvarig

robin.bornehav@ifknorrkoping.se

011-21 55 10

Porträtt av Mårten Jacobsson

Mårten Jacobsson

Evenemangsansvarig

marten.jacobsson@ifknorrkoping.se

011-21 55 07

Nicklas Pettersson

Nicklas Pettersson

Säkerhetsansvarig

nicklas.pettersson@ifknorrkoping.se

0708-79 56 57

Fredrik Nilsson

Fredrik Nilsson

SLO/Medlemsfrågor

fredrik.nilsson@ifknorrkoping.se

0736-44 20 27

Frida Bohlin

Frida Bohlin

Kanslist

frida.bohlin@ifknorrkoping.se

011-21 55 00

Malin Schede

Verksamhetschef IFK Performance Center

malin.schede@ifknorrkoping.se

011-470 75 33

Porträtt av Kicki Stenbäck

Kicki Stenbäck

Verksamhetschef
Parken Event & Arena AB

kicki.stenback@ifknorrkoping.se

011-21 55 13

Ida Kleist

Ida Kleist

Restaurang- och konferensansvarig

Ida.kleist@ifknorrkoping.se

011-21 55 16

Joel Torlamb

Joel Torlamb

Teknik- och evenemangsansvarig PARKEN EVENT & ARENA AB

joel.torlamb@ifknorrkoping.se

011-470 75 00

Porträtt av Roberth Kavén

Roberth Kavén

Kökschef

roberth.kaven@ifknorrkoping.se

011-21 55 12

Porträtt av Michael Lindeberg

Michael Lindeberg

Kock

info@ifknorrkoping.se

011-21 55 12

Helen Nilsson

Helen Nilsson

Kock

helen.nilsson@ifknorrkoping.se

011-21 55 12

Porträtt av Niklas Wennermark

Niklas Wennermark

Arenaansvarig Östgötaporten

niklas.wennermark@ifknorrkoping.se

0730-20 58 00

Porträtt av Mats Larsson

Mats Larsson

Drifttekniker
Arena

mats.larsson@ifknorrkoping.se

0700-20 93 20

Porträtt av Malin Karlsson

Malin Karlsson

Ekonomiansvarig

malin.karlsson@ifknorrkoping.se

011-21 55 23

Christian Edfors

Christian Edfors

Redovisningsekonom

christian.edfors@ifknorrkoping.se

011-21 55 25

Porträtt av Tony Martinsson

Tony Martinsson

Akademichef

tony.martinsson@ifknorrkoping.se

011-21 55 03

Anes Mravac

Anes Mravac

Tränare P19

anes.mravac@ifknorrkoping.se

011-470 75 41

Mathias Florén

Mathias Florén

Tränare P17

mathias.floren@ifknorrkoping.se

011-21 55 04

Vendran Vucicevic

Vedran Vucicevic

TRÄNARE P16

vedran.vucicevic@ifknorrkoping.se

0763-18 28 34

Porträtt av Daniel Lindahl

Daniel Lindahl

Koordinator P10-P13
Stadium Sports Camp

daniel.lindahl@ifknorrkoping.se

011-21 55 09

Stefan Johansson

Stefan Johnsson

Koordinator p5-p9

stefan.johnsson@ifknorrkoping.se

011-21 55 11

Stefan Thordarsson

Stefan Thordarson

Koordinator P16-P19

stefan.thordarson@ifknorrkoping.se

011-470 75 40

Marcus Linnér

Fysioterapeut

marcus.linner@ifknorrkoping.se

011- 21 55 08

"Bild kommer snart"

Jonas Hellberg

Fystränare

jonas.hellbeg@ifknorrkoping.se

011-21 55 24

Annonser