Personal

Michael Sturehed

Klubbdirektör

michael.sturehed@ifknorrkoping.se

011-215500

Kaj Pettersson

Försäljningsansvarig företag

kaj.pettersson@ifknorrkoping.se

011-21 55 20

Pär Eriksson

Säljare företagsmarknad

par.eriksson@ifknorrkoping.se

0736442023

Erik Johansson

Medie- och kommunikationsansvarig

erik.johansson@ifknorrkoping.se

0738041699

Rebecca Candevi

Kommunikatör & Marknadskoordinator

rebecca.candevi@ifknorrkoping.se

0730880449

Malin Karlsson

Ekonomiansvarig

malin.karlsson@ifknorrkoping.se

011-21 55 23

Mathias Florén

Utvecklingschef Akademin

mathias.floren@ifknorrkoping.se

Christian Edfors

Redovisningsansvarig

christian.edfors@ifknorrkoping.se

011-21 55 25

Ida Fälth

Löneadministratör/ ekonomiassistent

ida.falth@ifknorrkoping.se

011-21 55 29

"Bild kommer snart"

Joel Torlamb

Tekniskt ansvarig/evenemang- och IT-stöd

joel.torlamb@ifknorrkoping.se

011-470 75 00

Armando Ibrakovic

Huvudtränare P16

Johan Schollin

Säkerhets- och evenemangschef

johan.schollin@ifknorrkoping.se

0708-79 56 57

Mårten Jacobsson

Evenemangsansvarig

marten.jacobsson@ifknorrkoping.se

011-21 55 07

"Bild kommer snart"

Fredrik Nilsson

SLO

fredrik.nilsson@ifknorrkoping.se

073-644 20 27

Henric Pekkala

Huvudtränare P19

Mohammed Omar

Koordinator P13-15

Fredrik Landén

Huvudtränare IF Sylvia

fredrik.Landen@ifknorrkoping.se

Eva Håkansson

IFK-butiken Linden & inköp

eva.hakansson@ifknorrkoping.se

"Bild kommer snart"

Frida Bohlin

Kanslist

frida.bohlin@ifknorrkoping.se

011-21 55 00

Rebecca Tegnér Exposito

Verksamhetsansvarig IFK Performance Center

rebecca.tegner@ifkperformancecenter.se

0705959084

Calle Thiderman

säljare företagsmarknad

calle.thiderman@ifknorrkoping.se

0728560298

Linnea Skoog

Gruppträningskoordinator

linnea.skoog@ifkperfomancecenter.se

Kicki Stenbäck

Verksamhetschef
Parken Event & Arena AB

kicki.stenback@ifknorrkoping.se

011-21 55 13

"Bild kommer snart"

Roberth Kavén

Kökschef

roberth.kaven@ifknorrkoping.se

011-21 55 12

Emilie Jonsson

Hospitality ansvarig

emilie.jonsson@ifknorrkoping.se

011-4707503

Malin Jardstål

Konferensansvarig

malin.jardstal@ifknorrkoping.se

011-470 75 04

Michael Lindeberg

Kock

info@ifknorrkoping.se

011-21 55 12

Helen Nilsson

Kock

helen.nilsson@ifknorrkoping.se

011-21 55 12

"Bild kommer snart"

Ann-Sofie Grehn

Restaurang- och konferensansvarig

ann-sofie.grehn@ifknorrkoping.se

011-21 55 16

Niklas Wennermark

Arenaansvarig Platinumcars Arena

niklas.wennermark@ifknorrkoping.se

0730-20 58 00

Mats Larsson

Drifttekniker
Arena

mats.larsson@ifknorrkoping.se

0700-20 93 20

Tor-Arne Fredheim

manager IFK dam

tor-arne.fredheim@ifknorrkoping.se

0768116800

Tony Martinsson

Sportchef/Akademichef

tony.martinsson@ifknorrkoping.se

011-21 55 03

Jesper Sandberg

Huvudtränare P17

jesper.sandberg@ifknorrkoping.se

Daniel Lindahl

Tf Akademichef

daniel.lindahl@ifknorrkoping.se

011-21 55 09

Robert Hagert

Huvudtränare P17

robert.hagert@ifknorrkoping.se

Stefan Johnsson

Koordinator p5-p9

stefan.johnsson@ifknorrkoping.se

011-21 55 11

Annonser