Personal

Örjan Hansson

Tf klubbdirektör

orjan.hansson@ifknorrkoping.se

0709295380

Kaj Pettersson

tf. Försäljningsansvarig

kaj.pettersson@ifknorrkoping.se

011-21 55 20

Erik Johansson

Medie- och kommunikationsansvarig

erik.johansson@ifknorrkoping.se

0738041699

Johan Schollin

Säkerhets- och evenemangschef

johan.schollin@ifknorrkoping.se

0708-79 56 57

Pär Eriksson

Sälj/marknad

par.eriksson@ifknorrkoping.se

0736442023

Rebecca Candevi

Content creator/marknadskoordinator

rebecca.candevi@ifknorrkoping.se

0730880449

Malin Karlsson

Ekonomiansvarig

malin.karlsson@ifknorrkoping.se

011-21 55 23

Christian Edfors

Redovisningsansvarig

christian.edfors@ifknorrkoping.se

011-21 55 25

Ida Fälth

Löneadministratör/ ekonomiassistent

ida.falth@ifknorrkoping.se

011-21 55 29

Mårten Jacobsson

Evenemangsansvarig

marten.jacobsson@ifknorrkoping.se

011-21 55 07

"Bild kommer snart"

Fredrik Nilsson

SLO

fredrik.nilsson@ifknorrkoping.se

073-644 20 27

"Bild kommer snart"

Frida Bohlin

Kanslist

frida.bohlin@ifknorrkoping.se

011-21 55 00

Rebecca Tegnér Exposito

Verksamhetsansvarig IFK Performance Center

rebecca.tegner@ifkperformancecenter.se

0705959084

Kicki Stenbäck

Verksamhetschef
Parken Event & Arena AB

kicki.stenback@ifknorrkoping.se

011-21 55 13

"Bild kommer snart"

Roberth Kavén

Kökschef

roberth.kaven@ifknorrkoping.se

011-21 55 12

"Bild kommer snart"

Joel Torlamb

Teknik- och evenemangsansvarig PARKEN EVENT & ARENA AB

joel.torlamb@ifknorrkoping.se

011-470 75 00

Michael Lindeberg

Kock

info@ifknorrkoping.se

011-21 55 12

Helen Nilsson

Kock

helen.nilsson@ifknorrkoping.se

011-21 55 12

"Bild kommer snart"

Ann-Sofie Grehn

Restaurang- och konferensansvarig

ann-sofie.grehn@ifknorrkoping.se

011-21 55 16

Niklas Wennermark

Arenaansvarig Platinumcars Arena

niklas.wennermark@ifknorrkoping.se

0730-20 58 00

"Bild kommer snart"

Bjarni Gudjonsson

Tränare P19

Mats Larsson

Drifttekniker
Arena

mats.larsson@ifknorrkoping.se

0700-20 93 20

"Bild kommer snart"

Anna Eriksson

Tränare IFK Norrköping dam

anna.eriksson@ifknorrkoping.se

Tony Martinsson

Akademichef

tony.martinsson@ifknorrkoping.se

011-21 55 03

Anes Mravac

Huvudtränare IF Sylvia

anes.mravac@ifknorrkoping.se

011-470 75 41

Vedran Vucicevic

TRÄNARE P16

vedran.vucicevic@ifknorrkoping.se

0763-18 28 34

Daniel Lindahl

Koordinator P10-P13
Stadium Sports Camp

daniel.lindahl@ifknorrkoping.se

011-21 55 09

Stefan Johnsson

Koordinator p5-p9

stefan.johnsson@ifknorrkoping.se

011-21 55 11

Annonser