Personal

Porträtt av Jens Magnusson

Jens Magnusson

Klubbdirektör
VD Parken Event & Arena AB
VD IFK Performance Center AB
VD AB Norrköpings Idrottspark

jens.magnusson@ifknorrkoping.se

011-21 55 02

Porträtt av Kaj Pettersson

Kaj Pettersson

tf. Försäljningsansvarig

kaj.pettersson@ifknorrkoping.se

011-21 55 20

Porträtt av Stina Friberg

Stina Friberg

tf. Marknadsansvarig

stina.friberg@ifknorrkoping.se

011-21 55 26

"Bild kommer snart"

Erik Johansson

Media- och kommunikationsansvarig

erik.johansson@ifknorrkoping.se

0738041699

Mårten Jacobsson

Evenemangsansvarig

marten.jacobsson@ifknorrkoping.se

011-21 55 07

Johan Schollin

Säkerhets- och evenemangschef

johan.schollin@ifknorrkoping.se

0708-79 56 57

Frida Bohlin

Frida Bohlin

Kanslist

frida.bohlin@ifknorrkoping.se

011-21 55 00

Rebecca Tegnér Exposito

Verksamhetsansvarig IFK Performance Center

rebecca.tegner@ifkperformancecenter.se

0705959084

Porträtt av Kicki Stenbäck

Kicki Stenbäck

Verksamhetschef
Parken Event & Arena AB

kicki.stenback@ifknorrkoping.se

011-21 55 13

Joel Torlamb

Joel Torlamb

Teknik- och evenemangsansvarig PARKEN EVENT & ARENA AB

joel.torlamb@ifknorrkoping.se

011-470 75 00

Porträtt av Roberth Kavén

Roberth Kavén

Kökschef

roberth.kaven@ifknorrkoping.se

011-21 55 12

Porträtt av Michael Lindeberg

Michael Lindeberg

Kock

info@ifknorrkoping.se

011-21 55 12

Helen Nilsson

Helen Nilsson

Kock

helen.nilsson@ifknorrkoping.se

011-21 55 12

Porträtt av Niklas Wennermark

Niklas Wennermark

Arenaansvarig Östgötaporten

niklas.wennermark@ifknorrkoping.se

0730-20 58 00

Porträtt av Mats Larsson

Mats Larsson

Drifttekniker
Arena

mats.larsson@ifknorrkoping.se

0700-20 93 20

Anna Eriksson

Tränare IFK Norrköping dam

anna.eriksson@ifknorrkoping.se

Porträtt av Malin Karlsson

Malin Karlsson

Ekonomiansvarig

malin.karlsson@ifknorrkoping.se

011-21 55 23

"Bild kommer snart"

Ida Fälth

Löneadministratör/ ekonomiassistent

ida.falth@ifknorrkoping.se

011-21 55 29

Christian Edfors

Christian Edfors

Redovisningsansvarig

christian.edfors@ifknorrkoping.se

011-21 55 25

Porträtt av Tony Martinsson

Tony Martinsson

Akademichef

tony.martinsson@ifknorrkoping.se

011-21 55 03

Anes Mravac

Anes Mravac

Tränare P19

anes.mravac@ifknorrkoping.se

011-470 75 41

Vendran Vucicevic

Vedran Vucicevic

TRÄNARE P16

vedran.vucicevic@ifknorrkoping.se

0763-18 28 34

Porträtt av Daniel Lindahl

Daniel Lindahl

Koordinator P10-P13
Stadium Sports Camp

daniel.lindahl@ifknorrkoping.se

011-21 55 09

Stefan Johansson

Stefan Johnsson

Koordinator p5-p9

stefan.johnsson@ifknorrkoping.se

011-21 55 11

Annonser