Personal

David Iwung

Kommunikatör och medieproducent

david.iwung@ifknorrkoping.se

0736442037

Michael Sturehed

Klubbdirektör

michael.sturehed@ifknorrkoping.se

Kaj Pettersson

Försäljningsansvarig företag

kaj.pettersson@ifknorrkoping.se

011-21 55 20

Pär Eriksson

Försäljning företagsmarknad

par.eriksson@ifknorrkoping.se

0736442023

Calle Thiderman

Försäljning företagsmarknad

calle.thiderman@ifknorrkoping.se

0767249079

Tobias Eriksson

Försäljning företagsmarknad

tobias.eriksson@ifknorrkoping.se

0736442031

Erik Johansson (föräldraledig)

Media- och kommunikationsansvarig

erik.johansson@ifknorrkoping.se

0738041699

Bild på medieproducent David Gustafsson

David Gustafsson

Medieproducent och kommunikatör

david.gustafsson@ifknorrkoping.se

073-644 20 35

Cajsa Dahlberg

Ekonomichef

cajsa.dahlberg@ifknorrkoping.se

011-21 55 23

Christian Edfors

Redovisningsansvarig

christian.edfors@ifknorrkoping.se

011-21 55 25

Ida Fälth

Löneadministratör/ ekonomiassistent

ida.falth@ifknorrkoping.se

011-21 55 29

Erik Grundtman

Säkerhetsansvarig

erik.grundtman@ifknorrkoping.se

Fredrik Nilsson

Evenemangsansvarig herr

fredrik.nilsson@ifknorrkoping.se

073-644 20 27

Fabian Jansson

Evenemang- och säkerhetsansvarig dam

fabian.jansson@ifknorrkoping.se

0764965695

Andreas Saastamoinen

SLO

Victor Gustavsson

SLO

victor.gustavsson@ifknorrkoping.se

0721477212

Eva Håkansson

IFK-butiken Linden & inköp

eva.hakansson@ifknorrkoping.se

Frida Bohlin

Försäljning privatmarknad

frida.bohlin@ifknorrkoping.se

011-21 55 00

Karin Hagström

Verksamhetschef IFK Performance Center

karin.hagstrom@ifkperformancecenter.se

011-4707533

Linnea Skoog

Gruppträningskoordinator

linnea.skoog@ifkperfomancecenter.se

"Bild kommer snart"

Roberth Kavén

Kökschef

roberth.kaven@ifknorrkoping.se

011-21 55 12

Emelie Jonsson

Ansvarig för Holmen-hallen / ifkshop

emelie.jonsson@ifknorrkoping.se

011-4707503

Malin Jardstål

Konferensansvarig

malin.jardstal@ifknorrkoping.se

011-470 75 04

Michael Lindeberg

Kock

info@ifknorrkoping.se

011-21 55 12

Helen Nilsson

Kock

helen.nilsson@ifknorrkoping.se

011-21 55 12

"Bild kommer snart"

Ann-Sofie Grehn

Restaurang- och konferensansvarig

ann-sofie.grehn@ifknorrkoping.se

011-21 55 16

Mats Larsson

Drifttekniker
Arena

mats.larsson@ifknorrkoping.se

0700-20 93 20

Thomas Svensson

Drifttekniker

thomas.svensson@ifknorrkoping.se

Tony Martinsson

Sportchef / Sportsdirector

tony.martinsson@ifknorrkoping.se

Dennis Popperyd

Sportchef Dam

dennis.popperyd@ifknorrkoping.se

Tor-Arne Fredheim

huvudtränare IFK dam

tor-arne.fredheim@ifknorrkoping.se

Tobias Falk

Koordinator

tobias.falk@ifknorrkoping.se

Daniel Lindahl

Akademichef

daniel.lindahl@ifknorrkoping.se

011-21 55 09

Jan Melle

Utvecklingschef

jan.melle@ifknorrkoping.se

Marcus Egnell

CSR-Ansvarig, Ansvarig Fotbollsfamiljen, Stadium Sports Camp, Fotboll i Grundskolan

marcus.egnell@ifknorrkoping.se

Arjen Bouterse

Akademichef Flickakademin

arjen.bouterse@ifknorrkoping.se

+46 733 267 608

Henric Pekkala

Huvudtränare IF Sylvia

Mario Bobuiescu

Huvudtränare P19

mario.bobuiescu@ifknorrkoping.se

Taylor Townsend

Huvudtränare F17, NIU-tränare & individuell tränare dam

taylor.townsend@ifknorrkoping.se

Mattias Essén

Huvudtränare F17

Jesper Sandberg

Huvudtränare P17

jesper.sandberg@ifknorrkoping.se

Armando Ibrakovic

Huvudtränare P16

armando.ibrakovic@ifknorrkoping.se

Axel Lindgren

Målvaktstränare P16-P19

axel.lindgren@ifknorrkoping.se

Axel Lundquist

Fysioterapeut

axel.lundquist@ifknorrkoping.se

Mathias Florén

Koordinator P10-P15

mathias.floren@ifknorrkoping.se

Stefan Johnsson

Koordinator p5-p9

stefan.johnsson@ifknorrkoping.se

011-21 55 11

Annonser