Spara din premiärbiljett – få rabatt på årskortet
Många av er har redan köpt årskort till våra representationslags hemmamatcher inför säsongen 2026. Vi hoppas att vi ska bli ännu fler. Därför har vi nu ett erbjudande till alla er som köpt biljett till våra hemmapremiärer.
Visa upp din premiärbiljett, så drar vi av priset för din biljett på årskortspriset. Det betyder att om du köpt en premiärbiljett för 250 kronor får du det beloppet i rabatt, oavsett på vilken plats du väljer att köpa ditt årskort. Erbjudandet gäller 8-15 april vid köp av årskort i Holmenhallen.
Rabatten gäller för respektive lag – har du köpt biljett till herrlagets match gäller rabatten på årskort i Superettan, och har du köpt till damlagets match gäller den på årskort i OBOS Damallsvenskan.
Vi hjälper dig att genomföra köpet via telefon, mail och i Holmenhallen när det är öppet.
Om du vill ha hjälp att boka platser eller har frågor, kontakta oss gärna på biljett@ifknorrkoping.se eller 011-21 55 00.
Öppettider Holmenhallen
Onsdag: 11:00 – 17:00
Fredag: 11:00 – 14:00