Matcher

Ladda ner kalender (.ics format)
Ladda ner kalender (.vcs format)


A-laget  Allsvenskan

Dalkurd FF - IFK Norrköping (0-0)

Sat 22 September 2018 kl. 18.00 Gavlevallen

U-21  U21 Allsvenskan

IK Sirius - IFK Norrköping (0-0)

Tue 18 September 2018 kl. 15.00 Lötens IP

A-laget  Allsvenskan

IFK Norrköping - AIK (0-0)

Sun 16 September 2018 kl. 14.58 Östgötaporten

A-laget  Allsvenskan

Trelleborgs FF - IFK Norrköping (0-0)

Fri 31 August 2018 kl. 19.00 Vångavallen

U-21  U21 Allsvenskan

AFC Eskilstuna - IFK Norrköping (0-0)

Tue 28 August 2018 kl. 15.00 Tunavallen

A-laget  Allsvenskan

IFK Norrköping - IFK Göteborg (0-0)

Mon 27 August 2018 kl. 19.00 Östgötaporten

A-laget  Cupmatch

Brottby SK - IFK Norrköping (0-0)

Thu 23 August 2018 kl. 18.30 Össeby IP

A-laget  Allsvenskan

IF Elfsborg - IFK Norrköping (0-0)

Sun 19 August 2018 kl. 15.00 Borås Arena

A-laget  Allsvenskan

IFK Norrköping - Hammarby IF (0-0)

Mon 13 August 2018 kl. 19.00 Östgötaporten

A-laget  Allsvenskan

GIF Sundsvall - IFK Norrköping (0-0)

Mon 06 August 2018 kl. 19.00 Idrottsparken