Matcher

Ladda ner kalender (.ics format)
Ladda ner kalender (.vcs format)


U-21  U21 Allsvenskan

IFK Norrköping - Örebro SK (0-0)

Tue 01 May 2018 kl. 13.00 Östgötaporten

A-laget  Allsvenskan

IFK Norrköping - Trelleborgs FF (0-0)

Sun 29 April 2018 kl. 17.30 Östgötaporten

U-21  U21 Allsvenskan

Hammarby IF - IFK Norrköping (0-0)

Tue 24 April 2018 kl. 17.00 Hammarby IP

A-laget  Allsvenskan

IFK Norrköping - IK Sirius (0-0)

Mon 23 April 2018 kl. 19.00 Östgötaporten

A-laget  Allsvenskan

Hammarby IF - IFK Norrköping (0-0)

Thu 19 April 2018 kl. 19.00 Tele2 Arena

A-laget  Allsvenskan

IFK Norrköping - Kalmar FF (0-0)

Sun 15 April 2018 kl. 15.00 Östgötaporten

A-laget  Allsvenskan

Örebro SK - IFK Norrköping (0-0)

Sat 07 April 2018 kl. 16.00 Behrn Arena

U-21  U21 Allsvenskan

IF Brommapojkarna - IFK Norrköping (0-0)

Tue 03 April 2018 kl. 16.00 Grimsta IP 1

A-laget  Allsvenskan

IFK Norrköping - BP (0-0)

Mon 02 April 2018 kl. 15.00 Östgötaporten

A-laget  Träningsmatch

Hammarby IF - IFK Norrköping (0-0)

Sun 25 March 2018 kl. 15.00 Tele2 Arena