Matcher

Ladda ner kalender (.ics format)
Ladda ner kalender (.vcs format)


A-laget  Cupmatch

Assyriska Turabdin IK - IFK Norrköping

Fri 22 February 2019 kl. 19.00 Tipshallen Elmia

U-21  Träningsmatch

IFK Norrköping - Syrianska FC

Mon 25 February 2019 kl. 15.00 Östgötaporten

A-laget  Cupmatch

IFK Norrköping - AFC Eskilstuna

Sat 02 March 2019 kl. 14.00 Östgötaporten

A-laget  Träningsmatch

IFK Norrköping - Rosenborg BK

Mon 25 March 2019 kl. 13.00 Östgötaporten

A-laget  Allsvenskan

Helsingborgs IF - IFK Norrköping

Sun 31 March 2019 kl. 17.30 Olympia

A-laget  Allsvenskan

IFK Norrköping - AIK

Mon 08 April 2019 kl. 19.00 Östgötaporten

A-laget  Allsvenskan

Kalmar FF - IFK Norrköping

Sat 13 April 2019 kl. 16.00 Guldfågeln Arena

A-laget  Allsvenskan

IFK Norrköping - Falkenbergs FF

Fri 19 April 2019 kl. 16.00 Östgötaporten

A-laget  Allsvenskan

Djurgårdens IF - IFK Norrköping

Thu 25 April 2019 kl. 19.00 Tele 2 Arena

A-laget  Allsvenskan

IFK Norrköping - Malmö FF

Sun 28 April 2019 kl. 17.30 Östgötaporten